Grzegorz Pyka

Grzegorz PykaGrzegorz Pyka – fotograf, pasjonat… Urodziłem się w Bielsku-Białej, tutaj mieszkam i pracuję. Z fotografią miałem do czynienia od młodości, a w 2003 roku postanowiłem zająć się nią profesjonalnie. Przez te „parę” lat, przy okazji fotografowania, udało mi się nawiązać wiele ciekawych kontaktów i zobaczyć mnóstwo arcyciekawych miejsc. Do mojego największego osiągnięcia zawodowego zaliczam współpracę z Kancelarią Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, która miała miejsce w 2011 i 2013 roku.

Prywatnie lubię fotografować naturę i w naturze… Jednak nie stronię też od innej tematyki. Komercyjnie uprawiam głównie fotografię wnętrz, fotografię ślubną oraz portretową, choć i tutaj nie chcę zostać zaszufladkowany, nie boję się nowych wyzwań!

Przez pewien czas dzieliłem się też swoją wiedzą i doświadczeniami fotograficznymi, czego wynikiem są wspaniałe osiągnięcia Katarzyny Markowskiej oraz Artura Jastrzębskiego – zapraszam do zapoznania się z ich twórczością.

Na równi z fotografią, pasjonuję się też szeroko pojętą motoryzacją. Jestem wręcz fanatycznym entuzjastą motoryzacyjnym.
Poza tym, uwielbiam górskie wędrówki, zarówno piesze, jak i rowerowe – w ten sposób najczęściej spędzam czas wolny.

A teraz zapraszam do zagłębienia się w moich zdjęciach, będzie mi bardzo miło, gdy zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza pod zdjęciem, albo wiadomości.

Jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną:

E-mail: gp@cyfrowefoto.net
Strona firmowa: www.cyfrowefoto.net
Zajrzyj też na Facebooka i Instagrama.

Z wyrazami szacunku
Grzegorz Pyka

Fotograf Bielsko, Grzegorz Pyka - zdjęcia i fotografie