Czerwony Wierchy zdjęcie, zdjęcie Kopy Kondrackiej, zdjęcie Suchy Wierch Kondracki, fotografia tatrzańska

 

Przechadzka na Czerwone Wierchy. Zdjęcie przedstawia widok z Kopy Kondrackiej na Suchy Wierch Kondracki. Tatry, sierpień 2013r.

+ Dodaj komentarz

Grzegorz 2016-06-27 19:25:47
Skoro taka wielka chęć u Artura, to może trzeba zorganizować jakiś wspólny plener? :-)
Pozdrawiam serdecznie!

Ewelina :) 2016-06-27 09:59:48
Dziękujemy bardzo :). Całą szczerość wylałam w tym komentarzu ;). Jak najbardziej życzę tego, by ten czas na prywatne wycieczki z aparatem się znalazł :) . Dzięki temu możesz czuć się spełniomym w tym , co robisz ! :). Artur też ostatnio mało czasu ma nq zdjęcia, ale już taka silna chęć u niego jest . Więc może niedługo wypuści się w plener. Pozdrawiamy serdecznie :)

Grzegorz 2016-06-21 22:54:28
Witam, witam, w moich skromnych progach :-)
Dziękuję za przemiłe słowa, miód na moją zszarpaną duszę! Tylu dobrych słów na temat moich zdjęć już dawno nie słyszałem :-)

Dzięki też za życzenia, przydadzą się, tym bardziej, że ostatnimi czasy jakoś nie mam okazji do takiej prawdziwej fotografii, prywatnej, dla przyjemności...

Wszystkiego dobrego dla Ciebie oraz Artura! :-)

Pozdrowienia
Grześ

Ewelina :) 2016-06-21 10:36:37
Witaj :) . Oglądałam Twoje zdjęcia. W szczególności zdjęcia krajobrazu. Każde jedno zdjęcie zapiera mi dech w piersiach ! Są wyjątkowe, pokazują prawdziwe piękno natury :). Widać Twoje zdolności, masz prawdziwy talent, i ponadto jestem szczęśliwa, że Mój Artur miał okazję uczyć od tak utalentowanego człowieka. Oglądając jego zdjęcia, również moje serce rośnie :). Dalszych sukcesów Ci życzę, jak najlepszych ujęć, i samych wspaniałych chwil, nie tylko w życiu zawodowym , ale i prywatnym - u boku najbliższych. Pozdrawiamy, razem z Arturem ;)
Ewelina Warszawska.

Artur 2013-09-02 13:31:55
Klasyka.

Zdjęcie przedstawia: Czerwony Wierchy zdjęcie, zdjęcie Kopy Kondrackiej, zdjęcie Suchy Wierch Kondracki, fotografia tatrzańska